Provádím montáž, nebo servis zabezpečovacích systémů a to přesně dle požadavků zákazníka. Na stránce jsou pouze ilustrační fotky zabezpečovacího systému Jablotron Oasis. Tento systém je ohromně výhodný v tom, že není potřeba žádný zásah do budovy, žádné sekání do zdí kvůli kabeláži atd.. Systém je totiž zcela bezdrátový a tím velice snadný pro montáž i na jinak těžko dostupných místech. Navíc jsou komponenty napájené bateriemi, které bez problému vydrží více jak dva roky. Tím je zajištěn bezpečný chod i při výpadhome_1_02ku elektřiny.

Systém umí posílat smsky a volat v případě poplachu, vybitých baterií, sabotáži komponentů atd… Volat a smskovat dovede až na 8 čísel. Zajistit a odjistit objekt lze též pomocí sms, nebo internetu. Ústředna umožňuje používat až 50 kódů současně. Objekt lze tedy odjistit/zajistit pomocí sms, internetu, zadáním kódu na klávesnici, použp006_1_00íváním čipových klíčenek, karet, nebo hodinek. Lze pro vyšší bezpečnost nastavit nutnost použití kódu a karty. Na přání lze také nastavit určitý čas, kdy se objekt sám zajistí a to každý den. Dobrá pomůcka když někdo zapomene zajistit při odchodu.

Systém Oasis je vhodný do bytů, rodinných domů, kanceláří, provozoven, výrobních hal, chat, kostelů, no zkrátka a jednoduše pro všechny objekty 🙂 Čidla rozpoznají člověka od zvířat, takže nemusíte mít obavy, že by Vám například doma spouštěl poplach pejsek p006_1_01svým pohybem.

A proč zvolit právě moji nabídku ??? Je to jednoduché, levněji to prostě nepůjde. Veškeré komponenty nakupuji za velkoobchodní ceny a zákazníkům je účtuji za nákupní ceny. Za práci si neúčtuji žádné nesmyslné ani přemrštěné poplatky, jako například příjezd, prohlídka systému atd.. Pokud chcete systém teprve pořídit, pak návrh na umístění čidel a rozpočet vypracovávám na místě a zdarma. Takže pokud potřebujete údržbu, nebo změnu stávajícího nastavení vašeho zařízení a nebo systém zcela nový, tak mě neváhejte kontaktovat.