Potřebujete přeinstalovat, popřípadě vyčistit váš počítač či notebook ?? Pak jste tu správně. Provádím kompletní instalace operačních systémů Windows XP, 7, 8 a 10. Samozřejmostí jsou také produkty řady Microsoft Office a mnoho dalšího. Instalace je provedena přímo na míru zákazníkovi, dle jeho potřeb a plánovanému využívání.

Provádím také sestavy, nebo repasování. Vše samozřejmě za velice příznivé ceny a spolehlivě. Po dohodě je možná i vzdálená správa vašeho PC a nebo notebooku. Pokud by nastal problém při čemkoli, stačí zavolat a i na dálku dovedu drtivou většinu problémů odstranit. Na všechny nainstalované stroje nasazuji také spolehlivý antivir přímo od společnosti Microsoft.

Zajišťuji nákup software pro vaše počítače, notebooky, nebo také „chytré“ telefony. Ceny jsou příznivé, protože jsou velkoobchodní a hlavně dodávám pouze potřebný software. Pokud tedy potřebujete upgrade ze staršího na nový a nebo úplnou instalaci, tak se na mě obraťte. Každému najdu to správné řešení na míru. Nejčastěji požadovanými jsou Windows 7 a 8. Dále pak produkty z řady Office, ale také antiviry, odbavovací software pro vysílání rádií a další podobné.

Pokud také něco hledáte, neváhejte mě kontaktovat.